رندر توکن (RNDR) Render Token

پایه بازار
undefinedرندر توکن
تومان
تبدیل

قیمت رندر توکن

کاربران تحت شبکه رندر (Render Token / RNDR) که فرآیند خروجی‌گرفتن (رندر) تصاویر متحرک گرافیکی و جلوه‌های بصری را تسهیل می‌کند، می‌توانند کارت‌های گرافیک (GPU) مازاد و بلااستفاده خود را در اختیار این شبکه قرار دهند و ارز دیجیتال رندر (RNDR) را به‌عنوان پاداش دریافت کنند. طی سال‌های اخیر، تقاضا برای رندرگیری تصاویر سه بعدی افزایش قابل توجهی داشته است و این مسئله در رشد فعالیت‌ها در این شبکه و در پی آن قیمت رندر توکن، به‌وضوح دیده می‌شود.

پاسخ‌گویی به این روند روبه‌رشد تقاضا در عصر دیجیتال، به منابع سنگین سخت‌افزاری و کامپیوتری نیاز دارد و شبکه رندر (Render Network) این مسئله را هدف اصلی پروژه خود قرار داده است. این پروتکل به‌سرعت محبوبیت زیادی به‌دست آورد که علت آن، مدیریت پروژه‌های رندر و برقراری ارتباط میان تامین‌کنندگان کارت گرافیک با مشتریان مربوطه است. با رشد محبوبیت و جلب توجه کاربران در شبکه‌های اجتماعی، قیمت رندر توکن (RNDR) نیز شاهد رشدهای قابل توجهی بوده است.

رندر توکن

قیمت لحظه ای رندر توکن

شبکه رندر مستقیماً با کسب‌وکارهای متقاضی خدمات رندر و افراد صاحب پردازنده‌های گرافیکی قابل دسترس سروکار دارد. این پلتفرم برای تمامی این افراد مزایا دارد، چراکه اشخاص از طریق آن کسب درآمد کرده و کسب‌وکارها نیز، از طریق شبکه رندر هزینه‌های خود را تا حد زیادی کاهش می‌دهند. در این بین، هرچه سطح فعالیت‌ها در شبکه رندر بیشتر شود، استفاده از این ارز دیجیتال و قیمت لحظه ای رندر توکن نیز با افزایش مواجه خواهد شد.


از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت لحظه ای ارز دیجیتال رندر توکن، فعالیت معامله‌گران روزانه و آربیتراژ (Arbitrage) این رمزارز است که طبق تجربه فعالان بازار، با حاشیه سود بالایی همراه بوده که البته، به همان میزان ریسک بالایی هم در بر می‌گیرد. همچنین، کاربران می‌توانند با فعالیت به‌عنوان نود در شبکه رندر، استیک (سپرده‌گذاری / Stake) این رمزارز، ییلد فارمینگ (استخراج نقدینگی / Yield Farming) و . . . توکن RNDR را در قالب پاداش دریافت کنند. افزایش یا کاهش سطح فعالیت کاربران در زمینه‌های مذکور، به‌طور مستقیم بر قیمت لحظه ای رندر توکن تاثیرگذار خواهند بود.


ناگفته نماند که شما کاربران عزیز می‌توانید از طریق نمودار بالای همین صفحه و مراجعه به صفحه «معامله» این رمزارز، نمودار لحظه ای قیمت رندر توکن در تایم فریم‌های 1 روزه، ساعتی و . . . را به‌همراه ابزارهای گوناگون تحلیل تکنیکال، در اختیار داشته باشید.

خرید رندر توکن

ارز دیجیتال رندر توکن RNDR

صرافی‌های متمرکز معتبری نظیر بایننس (Binance) و کوکوین (KuCoin) و همچنین پلتفرم‌های غیرمتمرکز مانند یونی سوآپ (Uniswap)، امکان خرید رندر توکن را برای کاربران خود فراهم کرده‌اند. اما چالش‌های موجود که ممکن است برای کاربران ساکن ایران مشکل‌ساز شوند، زبان انگلیسی پلتفرم‌ها، محدودیت‌های مرتبط با تحریم‌ها و پیچیدگی برخی فرآیندها در این صرافی‌ها است.


از این رو، پیشنهاد می‌شود که پس از تحقیقات کامل خود، خرید رندر توکن را در یک پلتفرم داخلی معتبر انجام دهید. لازم به ذکر است که خرید رندر توکن در صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس برای کاربران جدید، در کمتر از چند دقیقه انجام خواهد شد.

خرید ارزان رندر توکن

چنانچه قصد خرید ارزان رندر توکن را دارید، توصیه می‌شود که به تحلیل تکنیکال ارز RNDR و بررسی عوامل فاندامنتال این پروژه بپردازید تا بتوانید بهترین نقطه ورود در قیمت رندر توکن را پیدا کنید. شما می‌توانید در صرافی او ام پی فینکس، به ابزارهای معاملاتی، انواع سفارش‌گذاری و نمودار قیمت رندر توکن دسترسی داشته باشید تا پس از انجام تحلیل و بررسی، به خرید ارزان ارز رندر توکن طبق صلاحدید خود بپردازید.


با ایجاد حساب کاربری و تکمیل احراز هویت، امکان خرید و فروش رندر توکن با کمترین مبلغ برای شما امکان‌پذیر خواهد بود.

خرید رندر توکن در او ام پی فینکس

برای خرید رندر توکن در او ام پی فینکس، ابتدا باید یک حساب کاربری بسازید و فرآیند احراز هویت خود را تکمیل کنید. این مراحل به‌راحتی و با ارائه یک شماره تلفن و کارت شناسایی معتبر و با حضور کارشناسان مربوطه، در کمتر از چند دقیقه تکمیل می‌شود و حساب کاربری‌تان برای خرید رندر توکن در او ام پی فینکس، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


سپس از طریق پرداخت تومان با استفاده از کارت بانکی و یا ارسال تتر (USDT) به کیف پول، باید حساب کاربری خود را جهت خرید ارز دیجیتال شارژ کنید. در این‌جا می‌توانید طبق روش‌های زیر، خرید رندر توکن در او ام پی فینکس را انجام دهید.


معامله سریع: اگر برای خرید رندر توکن نیازی به قیمت دقیق و نمودار لحظه ای RNDR ندارید، می‌توانید سفارش خود را از صفحه «داشبورد» در بخش «معامله سریع» ثبت کنید. در این قسمت، ارز پرداختی را تومان (IRT) یا تتر (USDT) و ارز دریافتی را رندر توکن (RNDR) انتخاب کنید و پس از واردکردن مقادیر مربوطه، تنها کافی است روی دکمه «تبدیل» بزنید تا خرید رندر توکن با قیمت لحظه ای بازار برای شما انجام شود.


معامله در بازار: چنانچه برای خرید توکن RNDR نیاز به تحلیل تکنیکال قیمت و یک نقطه ورود دقیق دارید، توصیه می‌شود که به بخش «معامله» این رمزارز از صفحه «بازارها» بروید. در این صفحه، نمودار لحظه ای قیمت رندر توکن به‌همراه سایر ابزارهای تحلیل و بررسی برای شما موجود است و می‌توانید با ثبت سفارش بازار (Market)، سفارش محدود (Limit)، سفارش با حد ضرر (Stop Limit) یا سفارش حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market)، به خرید رندر توکن در او ام پی فینکس بپردازید.

فروش رندر توکن

فروش ارز دیجیتال رندر توکن نیز فرآیندهایی همانند خرید این رمزارز در او ام پی فینکس را شامل می‌شود. به این ترتیب، شما می‌توانید با مراجعه به بخش «معامله سریع» یا «معامله در بازار»، به فروش رندر توکن بپردازید. در بخش معامله سریع، ارز پرداختی را توکن RNDR و ارز دریافتی را تومان یا تتر انتخاب می‌کنید و پس از تعیین مقادیر مد نظر خود، دکمه «تبدیل» را زده تا سفارش فروش رندر توکن با قیمت لحظه ای و به‌صورت آنی تکمیل شود.

به همین شکل در صفحه معامله این رمزارز، می‌توانید با در اختیار داشتن ابزارهای معاملاتی و نمودار لحظه ای رندر توکن، یکی از سفارش‌های بازار، محدود، حدر ضرر یا حد ضرر با قیمت بازار را برای فروش رندر توکن ثبت کنید.

کارمزد خرید و فروش رندر توکن

کارمزد خرید و فروش رندر توکن یا هر رمزارزی در پلتفرم او ام پی فینکس، طبق سطح کاربری فرد تعیین می‌شود. به این شکل که مثلاً یک کاربر با سطح «پلاتینیوم»، برای خرید و فروش رندر توکن 0.2 درصد از حجم سفارش خود را به‌ عنوان کارمزد پرداخت می‌کند.


در صورت استفاده از ربات معامله‌گر او ام پی فینکس نیز، کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال رندر 0.1 درصد است و فعال‌سازی ربات معامله‌گر، شامل هیچ هزینه‌ای نمی‌شود. با مراجعه به صفحه «کارمزدها»، میزان کارمزد خرید و فروش رندر توکن در تمام سطوح کاربری را مشاهده کنید.


ارز دیجیتال رندر توکن چیست؟

Render Token رندر توکن

ارز دیجیتال رندر توکن با نماد RNDR، توکن بومی این پلتفرم مطابق با استاندارد ERC-20 اتریوم است و هدف آن، انقلاب در صنعت تصویرسازی و رندر گرفتن از محتوای گرافیکی است. ارز دیجیتال رندر توکن با بهره‌گیری از فناوری بلاک چین، توانسته شرایطی را برای تولیدکنندگان فراهم کند تا به‌راحتی و به‌طور امن، پروژه‌های سنگین رندر خود را از طریق سخت‌افزارهای موجود در این شبکه انجام دهند.


به‌طور کل در مورد پروژه و ارز دیجیتال رندر توکن باید گفت که هر شخصی می‌تواند در این شبکه فعالیت داشته باشد و به تولید محتوای گرافیکی، یا اجاره سخت‌افزار گرافیکی (GPU) خود بپردازد. توکن RNDR مشابه با یک پل ارتباطی میان تولیدکنندگان و نودهای شبکه عمل کرده و به آن‌ها اجازه همکاری منظم و رندر تصاویر به‌صورت سریع، آسان و امن را می‌دهد. همچنین، شبکه رندر قابلیت جمع‌سپاری (Crowd Sourcing) پروژه‌های تصویری و سه‌بعدی و تبادلات ارز دیجیتال را تسهیل کرده و یک اکوسیستم کامل، متشکل از دارایی‌های دیجیتال منحصربه‌فرد، اپلیکیشن‌ها و ایده‌های نوین را در دسترس عموم قرار داده است.


البته شبکه و ارز دیجیتال رندر توکن تنها محدود به تولید محتوای تصویری و فیلم‌ها نیستند؛ سخت‌افزارهای به اشتراک گذاشته‌شده در این شبکه، در طراحی بازی‌های ویدیویی، واقعیت مجازی (VR) و این قبیل از فعالیت‌ها نیز کاربرد دارند و با تولید محتوای بصری فوق‌العاده با کیفیت در کمترین زمان ممکن، به صنعت رسانه قدرت ویژه‌ای بخشیده است. علاوه‌بر این، از ارز دیجیتال رندر توکن به‌منظور ایجاد انگیزه مالی برای کاربران جهت فعالیت در شبکه استفاده می‌شود و توکن رندر (RNDR)، به‌عنوان پاداش در ازای اجاره دادن سخت‌افزارهای گرافیکی به کاربر مربوطه پرداخت می‌شود.

وایت پیپر ارز دیجیتال رندر توکن

در وایت پیپر ارز دیجیتال رندر توکن نوشته شده که این رمزارز، فرآیند خروجی‌گرفتن و انتشار آثار بصری و دیجیتال پیچیده و سنگین را برای تمام کاربران تسهیل کرده است. پروژه‌های سنگین رندر تحت یک شبکه همتا به همتا (P2P) انجام می‌شوند و تراکنش‌ها، فرآیندها، محیط‌های کاری و مدل‌سازی اشیاء نیز برای کاربران نهایی ساده‌سازی شده‌اند. در ادامه، شبکه رندر در نظر دارد تا پروژه‌های 3D را جمع‌سپاری کند تا یک بازار پر جنب‌و‌جوش برای سرمایه‌گذاری در ایده‌های بدیع در دنیای دیجیتال، دارایی‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف، برای دسترسی همه مردم دنیا به‌وجود آورد.


وایت پیپر ارز دیجیتال رندر توکن در مورد امنیت این شبکه بیان کرده که شبکه رندر، چندین سیستم جهت مقابله با تمام فرآیندهای درون شبکه (On-Chain) و خارج از شبکه (Off-Chain) پیاده‌سازی کرده است. این پلتفرم، ترکیب این سیستم‌ها را در یک مفهوم کلی تحت عنوان اثبات رندر (Proof of Render) جای داده است. شبکه رندر تنها پس از تکمیل یک پروژه و طبق همان چیزی که در تراکنش اولیه لحاظ شده است، تراکنش‌های مربوطه را از طریق قراردادهای هوشمند خود پردازش می‌کند.

آینده ارز دیجیتال رندر توکن

یکی از اهداف اصلی شبکه رندر، شناخته‌شدن در صنعت ارزهای دیجیتال و حضور میان برترین کمپانی‌های نوآور در سطح جهان است. این پروتکل وعده داده که در آینده خدمات و قابلیت‌های پروژه و ارز دیجیتال رندر توکن را توسعه می‌بخشد و اطمینان حاصل می‌کند که هر کاربر در این پلتفرم، تجربه‌ای بدون محدودیت، مطمئن و بی‌نقص را داشته باشد.


نکته مهم در رابطه با آینده ارز دیجیتال رندر توکن، ورود و تکامل فناوری هوش مصنوعی (AI) در دنیای ارزهای دیجیتال است. این فناوری با توانایی‌های قابل توجه خود، می‌تواند در زمینه رندرگیری و شبیه‌سازی مدل‌های سه‌بعدی و تولید تصاویر و محیط‌های گرافیکی فوق‌العاده واقعی، عملکردی خیره‌کننده داشته باشد تا شما به‌عنوان یک کاربر، احساس ورود به یک دنیای مجازی را داشته باشید. با تداوم سیر تکامل فناوری هوش مصنوعی، پلتفرمی نظیر شبکه رندر می‌تواند از این فرصت استفاده کند و آینده ارز دیجیتال رندر توکن و کمپانی خود را درخشان سازد. اما تنها گذر زمان می‌تواند رسیدن به چنین دستاوردی را نشان دهد.

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال رندر توکن

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال رندر توکن برای نخستین بار در تاریخ 20 آوریل 2018 (31 فروردین 1397)، طی یک رویداد جذب سرمایه با این پروژه آشنا شدند. همچنین، شبکه رندر رویداد عرضه اولیه کوین (ICO) خود را در تاریخ 21 دسامبر 2021 (30 آذر 1400) اجرا کرد.


از میان برترین سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال رندر توکن می‌توان اسامی آلامدا ریسرچ (Alameda Research)، وینی لینگ‌هام، بیل لی، اِسفرمیون (Sfermion)، مولتی‌کوین کپیتال (Multicoin Capital)، بنیاد سولانا (Solana Foundation) و پلتفرم کنتیک (Kenetic) را نام برد.

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال رندر توکن

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال رندر توکن به رهبری جولز اورباخ به‌عنوان بنیان‌گذار تشکیل شده است. آری امانوئل نیز مدیر عامل این کمپانی بوده و جی جی ابرامز، مدیر عامل کمپانی بد ربات (Bad Robot)، نیز در تیم هیئت مدیره رندر حضور دارد. از دیگر اعضای تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال رندر توکن، می‌توان به کالین استویانچف در سمت مدیر توسعه بلاک چین و چارلی والاس در نقش مدیر ارشد فناوری این کمپانی اشاره کرد.

سوالات متداول

بنیانگذار ارز دیجیتال رندر توکن جولز اورباخ (Jules Urbach) نام دارد.

رندر توکن در آگوست سال 2020 (شهریور 1399) وارد بازار ارزهای دیجیتال شد.

شما می‌توانید با ساخت حساب کاربری و احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، به خرید ارز رندر توکن بپردازید.

تاکنون رویدادی تحت عنوان ایردراپ ارز دیجیتال رندر توکن اجرا نشده است.