فروش و خرید ریدیوم RAY، مشاهده قیمت لحظه‌ای ریدیوم

پایه بازار
undefinedریدیوم
تومان
تبدیل

قیمت ریدیوم

ارز دیجیتال ریدیوم یک بازارساز خودکار است که بر پایه بلاک‌چین سولانا ساخته شده و نقدینگی خود را با صرافی غیرمتمرکز Serum به اشتراک می‌گذارد. نرخ ارز ریدیوم در فوریه سال 2021 که این ارز معرفی شد در محدوده 7 دلار داشت. قیمت ریدیوم تا اواخر همون سال به سقف قیمتی 16 دلار رسید. نرخ ارز دیجیتال ریدیوم با شروع سال 2022 در یک روند نزولی قرار گرفت و به قیمت زیر یک دلار رسید. بهترین قیمت ریدیوم را می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال او‌ام‌پی فینکس مشاهده کنید.

قیمت لحظه‌ای ریدیوم

از زمان عرضه، قیمت لحظه‌ای ریدیوم طی یک سال از آنچه پیش‌بینی می‌شد بالاتر رفت و تنها چندروز پس از لیست شدن در صرافی‌های معتبر دوباره سقوط کرد. طبق تحلیل لحظه‌ای قیمت ریدیوم، ارزش لحظه‌ای ارز دیجیتال ریدیوم در کوتاه مدت نوسان داشت و سپس با کاهش قیمت در 2021 مواجه شد. در این مدت، نوسانات ارز ریدیوم به کمترین میزان خود کاهش یافت. همه این حرکات در یک سال اتفاق افتاد، که یک چارچوب زمانی مختصر برای پیش‌بینی لحظه‌ای قیمت ریدیوم بود.

از آگوست سال 2021، قیمت ریدیوم با افزایش حجم مواجه شد و به طور مستقیم قیمت و نوسانات را بالا برد. در 12 سپتامبر سال 2021 بالاترین قیمت این ارز که 16.93 دلار بود شکل گرفت. بعد از این صعود قیمت دوباره کاهش یافت و از آن زمان تاکنون قیمت ریدیوم با صعود مواجه نشده است. به طور خلاصه تغییرات تاریخی قیمت لحظه‌ای این ارز در طول سال 2021 اتفاق افتاد.

می‌توانید از طریق نمودار قیمت موجود در بالای این صفحه، قیمت لحظه‌ای ریدیوم به تومان و تتر را مشاهده کنید و همچنین، نرخ لحظه‌ای این ارز را در تایم‌فریم‌های لحظه‌ای، ساعتی، 1 روزه، 1 ماهه،‌ 3 ماهه و ... ببینید.

خرید ریدیوم

خرید ریدیوم

برای خرید ارز ریدیوم باید به یک صرافی معتبر ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید. برای خرید ارز ریدیوم می‌توانید از صرافی‌های معتبری که این در آن‌ها لیست شده باشد، مانند بایننس مراجعه کنید.

البته خرید ارز دیجیتال از صرافی‌های معتبر بین‌المللی به دلیل محدودیت کاربران ایران در دسترسی به صرافی و محدودیت زبان ممکن است دشوار باشد. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید ارز دیجیتال ریدیوم از صرافی‌های معتبر داخلی و ایرانی استفاده کنید.

خرید ارزان ریدیوم

شما می‌توانید با تحلیل ارز ریدیوم و بررسی روند قیمت، این ارز را با پایین‌ترین قیمت و در بهترین موقعیت خریداری کنید. با استفاده از ابزارهای صرافی ارز دیجیتال او‌ام‌پی فینکس مانند ربات اسپات گرید و ربات سفارش‌گذار هم می‌توانید از نواحی نوسانی این رمزارز به سود برسید.

خرید ریدیوم در او‌ام‌پی فینکس

چنانچه، قصد دارید ارز دیجیتال ریدیوم را از صرافی ارز دیجیتال او‌ام‌پی فینکس خریداری کنید، ابتدا باید مراحل ثبت‌ نام در این صرافی را بگذرانید. برای شروع باید حساب خود را در صرافی ایجاد کنید و احراز هویت انجام دهید. احراز هویت شامل تصویر کارت شناسایی و یک شماره تماس برای ارتباط پشتیبانی و راهنمایی کاربران می‌شود. اکنون حساب کاربری شما جهت خرید ارز ریدیوم در صرافی او‌ام‌پی فینکس آماده است.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در ارز ریدیوم را ندارید و نیازی از نمودارهای برای نقطه ورود استفاده نمی‌کنید، می‌توانید در بخش «داشبورد» و در بخش «معامله سریع» سفارش خود را ثبت کنید. در این صفحه مقدار ارز ریدیوم و ارز پرداختی تومان یا تتر را انتخاب می‌کنید و با فشردن گزینه تبدیل ارز ریدیوم را خریداری می‌کنید.

در صورتی که قصد دارید تا از نمودارها و ابزارهای مختلف برای معامله و خرید ارز ریدیوم استفاده کنید،‌ می‌توانید به صفحه «بازارها» رفته و از بخش «معامله» خرید و فروش ارز ریدیوم را شروع کنید. در این صفحه می‌توانید با استفاده از ابزارهای معاملاتی موجود معاملات خود را باز کنید.

فروش ریدیوم

فرآیند فروش ریدیوم هم مشابه خرید این ارز است. لز طریق معامله سریع یا معامله در بازارها می‌توانید برای معامله ارز ریدیوم اقدام کنید. پس از فرآیند فروش می‌توانید یکی از ارزهای دریافتی تتر یا تومان را دریافت کنید.

در صفحه معاملات هم می‌توانید با استفاده از ابزارهای حد سود و حد ضرر معامله خود را ببندید.

کیف پول ارز دیجیتال ریدیوم

کیف پول ارز دیجیتال ریدیوم

کیف پول ارز دیجیتال ریدیوم یک نرم‌افزار یا سخت‌افزار است که موجود ریدیوم یا هر ارز دیجیتال شما را ذخیره می‌کند. این کیف‌پول ارزهای رمزنگاری شده شما در حساب کیف پول ثبت می‌‌کند و عملیات ارسال یا دریافت را نیز در این حساب ممکن می‌سازد. کیف پول‌های مختلفی که از ارز ریدیوم پشتیبانی می‌کنند در انواع موبایل، وب،‌ دسکتاپ و سخت‌افزارها موجود هستند.

کارمزد خرید و فروش ریدیوم

کارمزد خرید و فروش ریدیوم و سایر ارزهای دیجیتال در او‌ام‌پی فینکس، بر اساس سطح‌های کاربری تعیین می‌شود. کارمزد خرید و فروش ریدیوم با استفاده از ربات معامله‌گر اسپات گرید، 0.1 درصد است و فعال‌سازی ربات شامل هیچ هزینه دیگری نمی‌شود. با مراجعه به صفحه «کارمزدها» می‌‌توانید کارمزد خرید و فروش ریدیوم در تمام سطوح کاربری را مشاهده کنید.

ارز ریدیوم چیست؟

ارز ریدیوم چیست؟

همانطور که در بالا گفتیم، ارز ریدیوم یک بازارساز خودکار (AMM) است که روی بلاک‌چین سولانا ساخته شده است و نقدینگی خود را با صرافی غیرمتمرکز Serum به اشتراک می‌گذارد.

ارز دیجیتال ریدیوم، به عنوان یک AMM امکان معامله دارایی‌های دیجیتال را بدون نیاز به مجوز از طریق استخرهای نقدینگی را می‌دهد. استخرهای نقدینگی به افرادی متکی هستند که به آن‌ها ارائه دهندگان نقدینگی نیز گفته می‌شود که دارایی‌های خود را در یک قرارداد هوشمند قفل می‌کنند.

ریدیوم با گردآوری انعطاف‌پذیری یک پلتفرم AMM و قابلیت مکانسیم سفارش Serum، از تجارت سریع، نقدی و کم هزینه دارایی‌های دیجیتال سولانا پشتیبانی می‌کند.

کاربرانی که نقدینگی خود را در اختیار ریدیوم قرار می‌دهند، توکن ریدیوم را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند.

وایت پیپر ارز دیجیتال ریدیوم

وایت پیپر پروژه ارز دیجیتال ریدیوم با معرفی این پروژه به عنوان یک AMM و نقدینگی آن با صرافی غیرمتمرکز Serum شروع می‌شود. وایت پیپر پروتکل ریدیوم در سوم ژوئن 2021 منتشر شد و آخرین بار در سپتامبر 2022 آپدیت شد. در این وایت پیپر درباره این پرتکل، دلایل راه‌اندازی و ویژگی‌های منحصر به فرد آن توضیحاتی ارائه شده است.

آینده ارز دیجیتال ریدیوم

پیش‌بینی قیمت و تحلیل قیمت ریدیوم بر اساس داده‌های تاریخی همراه با الگوریتم‌های مدل‌سازی انجام شده است. دقت داشته باشید که این پیش‌بینی با توجه به تغییر شرایط بازار، متغیر است. این پیش‌بینی یک پیشنهاد برای خرید ارز دیجیتال ریدیوم نیست و فقط تفسیری از آینده این ارز دیجیتال است.

صرف نظر از این، پایبندی به مدیریت ریسک و سرمایه یکی از واجبیات پیش‌بینی و معاملات است. پیش‌بینی قیمت رمزارز ریدیوم به شرح زیر است.

پیش‌بینی می‌شود که ارز دیجیتال ریدیوم تا سال 2026 به روند خود برای صعود به 1 دلار شکل دهد، با این حال در نظر داشته باشید که پیش‌بینی بازارهای کریپتویی غیرممکن است و عوامل به خصوص می‌توانند خلاف این پیش‌بینی را ثابت کنند.

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال ریدیوم

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال ریدیوم

رمز ارز ریدیوم توسط 4 سرمایه گذار تامین می شود. Sand Hill Angels و Evangelion Capital جدیدترین سرمایه گذاران هستند.

تیم توسعه دهنده ارز ریدیوم

اعضای تیم توسعه‌ دهنده ارز ریدیوم ناشناخته هستند و با نام‌های مستعار معرفی می‌شوند. AlphaRay استراتژی پروژه و توسعه کسب و کار را کنترل می‌کند و از پیشینه تجارت الگوریتمی در کالاها استفاده می‌کند. XRay رئیس فناوری ریدیوم است. StingRay ،GammRay و RayZor هم در طرح‌های بازاریابی، تجارت و امنیت رایانه مشارکت دارند.

این تیم ابتدا در اواخبر بهار سال 2020 درگیر اقتصاد غیرمتمرکز شد و تصمیم گرفت تا به چالش‌های سیستم غیرمتمرکز رسیدگی کند. آن‌ها شروع به برنامه‌ریزی راه‌حل‌‌های جدید و غیرمتمرکز برای کاوش در فرصت‌های مختلف مشارکت کردند و در نهایت با Serum همکاری کردند. 

سوالات متداول

بنیانگذار ارز ریدیوم یک تیم ناشناخته است. رهبر این تیم با نام مستعار AlphaRay شناخته می‌شود.

ریدیوم در 21 فوریه سال 2021 راه‌اندازی شد.

ارز ریدیوم را می‌‎توانید از صرافی ارز دیجیتال او‌ام‌پی فینکس خریداری کنید.

صرافی او‌ام‌پی فینکس با قابلیت‌های معامله سریع و ربات معامله‌گر یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی برای خرید ریدیوم است.

رمزارز ریدیوم تا به الان ایردراپ رسمی نداشته است. 

بله،‌ شما می‌توانید پس از ایجاد حساب کاربری و تکمیل احراز هویت، از طریق تومان یا تتر به خرید ارز ریدیوم بپردازید.