پایه بازار
undefinedلوپرینگ کوین
تومان
تبدیل

قیمت ارز لوپرینگ

قیمت ارز لوپرینگ

قیمت ارز لوپرینگ در ابتدای ورود به بازار در سال 2017 حدود 0/10 دلار بود. ارز لوپرینگ پس از ورود به بازار روند صعودی در پیش گرفت و در ژانویه 2018 قیمت ارز لوپرینگ به 2/24 دلار صعود کرد. بالاترین قیمتی که ارز دیجیتال لوپرینگ تا کنون تجربه کرده است در 3/40 دلار در تاریخ 25 نوامبر 2021 به ثبت رسیده است.

قیمت لحظه‌ای ارز لوپرینگ

در حال حاضر با مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز لوپرینگ می‌بینیم که این رمز ارز مانند سایر دارایی‌های بازار روند نزولی در پیش گرفته است. هنوز معلوم نیست قیمت ارز لوپرینگ در سال 2023 چگونه خواهد بود اما این دارایی در این مدت روند قیمت خوبی داشته و در حال حاضر رتبه 93 را در وب سایت کوین مارکت کپ از آن خود کرده است.

خرید لوپرینگ

سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند ارز لوپرینگ را مانند سایر دارایی‌های دیجیتال از تمام صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی خریداری کنند. با این وجود، کاربران قبل از مراجعه به هر صرافی، لازم است از امنیت آن پلتفرم اطمینان حاصل کنند.

خرید لوپرینگ از صرافی ارز دیجیتال فرایند بسیار ساده‌ای دارد که تمام کاربران مبتدی و ماهر به راحتی می‌توانند آن را انجام دهند. کاربران برای امنیت بیشتر دارایی‌های خود می‌توانند آن‌ها را به کیف پول‌های دیجیتالی انتقال دهند.

خرید ارز لوپرینگ در او ام پی فینکس

سرمایه گذاران ایرانی در خرید ارز دیجیتال از صرافی‌های ایرانی با محدودیت‌های زیادی مواجه هستند؛ یکی از این محدودیت‌ها تحریم کاربران ایرانی است. صرافی بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال نمونه‌ای از صرافی‌هایی است که کاربران ایرانی را تحریم کرده است و در صورتی که آیدی این کاربران شناسایی شود از طرف بایننس اخطار دریافت خواهند کرد که در سریع‌ترین زمان ممکن سرمایه خود را از این پلتفرم خارج کنند.

به همین دلیل، صرافی ایرانی گزینه بسیار بهتری برای این کاربران است. خرید ارز لوپرینگ در او ام پی فینکس بسیار ساده است و سرمایه گذاران با واریز ریال یا خرید تتر می‌توانند در ارز دیجیتال لوپرینگ سرمایه گذاری کنند.

خرید ارز لوپرینگ

فروش لوپرینگ کوین

خرید و فروش لوپرینگ کوین مشابه یکدیگر صورت می‌گیرد و هر دو فرایند بسیار ساده‌ای هستند. برای فروش لوپرینگ کوین تنها لازم است که تعداد کوین‌هایی را که می‌خواهید بفروشید، انتخاب کرده و سفارش فروش لوپرینگ کوین را ثبت کنید.

کیف پول ارز لوپرینگ

کاربران برای امنیت بیشتر کوین‌های خود می‌توانند دارایی‌های خود را از صرافی به کیف پول لوپرینگ انتقال دهند. سرمایه گذاران در صورت تمایل می‌توانند از دو نوع کیف پول سخت افزاری و نرم افزاری استفاده کنند.

کیف پول‌های سخت افزاری از امنیت بسیار بیشتری برخوردار هستند اما در مقابل ممکن است کمی گران باشند. از جمله کیف پول لوپرینگ سخت افزاری محبوب می‌توان به ترزور (Trezor) مدل T، لجر نانو ایکس (Ledger Nano X) و لجر نانو اس (Ledger Nano S) اشاره کرد.

کیف پول‌های نرم افزاری هم گزینه‌های ایمن و ارزانی برای سرمایه گذاران هستند که از امنیت بسیار بالاتری نسبت به صرافی‌ها برخوردار هستند. از جمله بهترین کیف پول لوپرینگ نرم افزاری می‌توان به اکسودوس (Exodus)، متاماسک (MetaMask)، اتمیک (Atomic) و تراست والت (Trust Wallet) اشاره کرد.

معرفی ارز لوپرینگ

ارز دیجیتال لوپرینگ توسط مهندس نرم افزار پیشین گوگل دنیل وانگ (Daniel Wang) بنیان‌گذاری شد. هدف وانگ از ایجاد لوپرینگ این بود که معامله دارایی‌ها و انجام پرداخت‌ها در اتریوم را برای کاربران تبدیل به فرایندی ارزان‌تر و سریع‌تر کند.

ارز دیجیتال لوپرینگ یک پلتفرم لایه 2 مبتنی بر بلاکچین اتریوم است که امکان راه انداری صرافی‌های غیرمتمرکز را ارائه می‌دهد. لوپرینگ یک شبکه مقیاس پذیر است که توانایی پردازش 1000 تراکنش در ثانیه را دارد.

وایت پیپر لوپرینگ

در وایت پیپر لوپرینگ به طور دقیق و کامل به بلاکچین و شبکه لوپرینگ پرداخته شده است. طبق این وایت پیپر لوپرینگ به عنوان مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند که مسئول انجام معاملات و قراردادها هستند عمل می‌کند.

ارز لوپرینگ چیست

آینده ارز لوپرینگ

به طور کلی، آینده ارز لوپرینگ تا حدود زیادی به عملکرد بازار ارز دیجیتال بستگی دارد. سرمایه گذاران برای کسب درآمد از ارز دیجیتال لوپرینگ LRC، باید استراتژی خوب و دقیقی برای خود تهیه کنند. برخی از کارشناسان بازار پیش بینی می‌کنند که ارز لوپرینگ در بلند مدت عملکرد خوبی داشته باشند.

طبق پیش بینی‌های تحلیلگران به طور کلی می‌توان نتیجه گرفت لوپرینگ در سال 2023 روند نسبتاً ثابتی خواهد داشت. با این حال، آن‌ها همچنین پیش بینی می‌کنند که قیمت این رمز ارز تا پایان سال 2030 به 3/33 دلار افزایش پیدا کند.

سرمایه گذاران لوپرینگ کوین

در بازار ارز دیجیتال، سرمایه گذاران لوپرینگ کوین را می‌توان به دو دسته حقیقی و حقوقی تقسیم کرد. سرمایه گذاران حقیقی به سرمایه گذاران کوچک اشاره دارد که اغلب دارایی‌های کوچکی دارند. در مقابل، سرمایه گذاران حقوقی به سرمایه گذاران بزرگ‌تر می‌گویند که اغلب دارایی‌های بزرگی را در اختیار دارند. سرمایه گذاران حقوقی بیشتر شامل شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌شود.

تیم توسعه دهنده لوپرینگ کوین

دانیل وانگ در سال 2017 ارز دیجیتال لوپرینگ LRC را راه‌اندازی کرد. لوپرینگ در عرضه اولیه سکه خود موفق شد بیش از 120000 اتر، به ارزش 45 میلیون دلار جمع‌آوری کند.

سوالات متداول

دنیل وانگ مهندس نرم افزار پیشین گوگل ارز دیجیتال لوپرینگ را بنیان‌گذاری کرد.

ارز لوپرینگ در اواخر سال 2017 در بازار ارز دیجیتال منتشر شد.

کاربران می‌توانند به مراجعه به صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس و ثبت نام در آن به خرید ارز لوپرینگ بپردازند.