ایگو ورس (IGU) IguVerse

پایه بازار
undefinedایگوورس
تومان
تبدیل

قیمت ارز ایگو ورس

ایگو ورس یا ایگو (IGU)، توکن حاکمیتی پلتفرم ایگو ورس بوده که هدف استفاده از آن، ثبات پلتفرم و ماندگاری پروژه در بازار و متعاقباً رشد قیمت ارز ایگو ورس است. این پلتفرم با پیاده‌سازی چندین مکانیزم از حوزه‌های مختلف، سعی دارد فشار خرید این توکن را حفظ و به عملکرد قیمت ارز ایگو ورس کمک کند. این رمزارز طی یک رویداد صدور توکن (TGE) با سقف کل 400 میلیون واحدی عرضه شد و طی 4 دوره فروش در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گرفت که طی هر مرحله، قیمت ارز ایگو ورس رشدی نسبی را تجربه کرد.


پلتفرم ایگو ورس در کنار این توکن، یک توکن با نماد IGUP نیز با عرضه بی‌نهایت راه‌اندازی کرده که به‌منظور توزیع پاداش‌ها و انجام فرآیندهای گوناگون در این پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد و قابل تبدیل به توکن IGU است. به این ترتیب، افزایش تعداد کاربران و فرآیندها در این پلتفرم، در نهایت منجر به افزایش قیمت ارز ایگو ورس خواهد شد.

ارز دیجیتال ایگو ورس

قیمت لحظه ای ارز ایگو ورس

کاربران با خرید توکن IGU در این پلتفرم می‌توانند به مینت NFT ها بپردازند که این مسئله در قیمت لحظه ای ارز ایگو ورس اثرگذار است. NFT های اولیه در پلتفرم ایگو ورس، حکم خرید اشتراک آن را دارند که در صورت عدم فعالیت کاربر پس از مدتی، باید مجدداً توکن IGU خریداری شود تا NFT کاربر به حالت فعال سابق خود بازگردد. این پروژه با صرافی غیرمتمرکز بای‌سوآپ (BiSwap) مشارکت ایجاد کرده و این صرافی را در اپلیکیشن خود تعبیه کرده است. از این طریق، کاربران می‌توانند در اپلیکیشن ایگو ورس به خرید و فروش توکن IGU بپردازند که تاثیر مستقیم بر قیمت لحظه ای ارز ایگو ورس دارد. اما علاوه بر مینت NFT در ایگو ورس برای بازی‌ها از طریق رمزارز IGU، قابلیت استیک توکن IGU و کسب سود از آن نیز در این پلتفرم وجود دارد و رشد فعالیت کاربران در این اپلیکیشن، به معنی افزایش قیمت لحظه ای ارز ایگو ورس خواهد بود.


شما کاربران عزیز می‌توانید از طریق نمودار قیمت موجود در بالای این صفحه، عملکرد قیمت لحظه ای ارز ایگو ورس را به ریال و همچنین تتر (USDT) مشاهده کنید. لازم به ذکر است که قیمت لحظه ای ایگو ورس در تایم فریم های 1 روزه، ساعتی و . . . برای شما در دسترس است.

خرید ارز ایگو ورس

ارز دیجیتال ایگو ورس

شما می‌توانید در پلتفرم‌های معاملاتی بین‌المللی نظیر گیت (Gate.io)، اوکی اکس (OKX) و کوکوین (KuCoin) به خرید ارز ایگو ورس بپردازید. اما چالشی که در این‌جا ممکن است برایتان به‌وجود آید، زبان انگلیسی پلتفرم‌ها و عدم امکان احراز هویت برای کاربران ایرانی است که می‌تواند منجر به از دست رفتن سرمایه مورد نظر شما برای خرید ارز ایگو ورس شود.


از این رو توصیه می‌شود که پس از تحقیقات کامل خود و تصمیم برای سرمایه‌گذاری، پلتفرم داخلی مد نظر خود را جهت خرید ارز ایگو ورس انتخاب کنید.

خرید ارزان ارز ایگو ورس

از طریق تحلیل تکنیکال قیمت در نمودارها یا بررسی اخبار مرتبط با پروژه، قادر خواهید بود که در زمان مناسب به خرید ارزان ارز ایگو ورس بپردازید. به‌علاوه، در صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس شرایطی برای شما مهیا شده که بتوانید خرید ارزان ارز ایگو ورس را با استفاده از ویژگی‌ها و ابزارهای موجود انجام دهید. زمانی که حساب کاربری خود را ایجاد و احراز هویت را تکمیل کردید، می‌توانید با کمترین مبالغ به خرید ارز ایگو ورس بپردازید.

خرید ارز ایگو ورس در او ام پی فینکس

اگر می‌خواهید برای خرید ارز ایگو ورس در او ام پی فینکس اقدام کنید، ابتدا باید یک حساب کاربری تشکیل داده که تنها نیاز به ارائه یک شماره همراه دارد و سپس مراحل احراز هویت خود را با یک کارت شناسایی معتبر تکمیل کنید. این فرآیندها در کمتر از چند دقیقه و با حضور کارشناسان پشتیبانی انجام می‌شود و حساب کاربری شما برای خرید ارز ایگو ورس در او ام پی فینکس آماده خواهد شد.


در مرحله بعدی می‌توانید با شارژ حساب کاربری خود توسط پرداخت تومان از طریق درگاه بانکی و یا ارسال رمزارز مانند تتر (USDT) به کیف پول حساب، خرید ارز ایگو ورس در او ام پی فینکس را طبق روش‌های زیر انجام دهید.


معامله سریع: در صورتی که قیمت دقیق و تحلیل و بررسی نقطه ورود برای خرید ارز ایگو ورس در او ام پی فینکس، برای شما اهمیت چندانی ندارد، به‌راحتی و با مراجعه به صفحه «معامله سریع» از داشبورد کاربری خود، می‌توانید با وارد کردن مقادیر مد نظر، خرید ارز ایگو ورس با قیمت لحظه ای بازار را انجام دهید. در این بخش، تومان یا تتر را برای ارز پرداختی و IGU را در قسمت ارز دریافتی انتخاب می‌کنید؛ در نهایت کافی است دکمه «تبدیل» را زده تا به‌صورت آنی سفارش خرید شما انجام شود.


معامله در بازار: چنانچه برای خرید ارز ایگو ورس در او ام پی فینکس، ابتدا باید نمودارهای این رمزارز را تحلیل کنید، بهتر است به صفحه «معامله» ایگو ورس از بخش «بازارها» رجوع کنید. در صفحه جدید، نمودار لحظه ای قیمت ایگو ورس در اختیار شما است و می‌توانید برای خرید ارز IGU چهار نوع سفارش ثبت کنید: سفارش بازار (Market)، سفارش محدود (Limit)، سفارش با حد ضرر (Stop Limit) و سفارش حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market).

فروش ارز ایگو ورس

عملیات فروش ارز ایگو ورس در او ام پی فینکس مشابه با خرید این رمزارز، از طریق «معامله سریع» و «معامله در بازار» انجام می‌شود. برای فروش ارز ایگو ورس در معامله سریع، ارز پرداختی را IGU و ارز دریافتی را تومان یا تتر انتخاب کنید و پس از واردکردن مقادیر مربوطه، روی دکمه «تبدیل» کلیک کنید. به این ترتیب، سفارش فروش ارز ایگو ورس با قیمت لحظه ای بازار برای شما تکمیل خواهد شد.


برای فروش ایگو ورس از صفحه «معامله» این رمزارز هم می‌توانید با ثبت سفارش بازار، سفارش محدود، سفارش با حد ضرر و حد ضرر با قیمت بازار، درخواست خود را پیش ببرید.

کارمزد خرید و فروش ارز ایگو ورس

کارمزد خرید و فروش ارز ایگو ورس و سایر رمزارزها در او ام پی فینکس، طبق سطح کاربری شما تعیین می‌شود. برای مثال در سطح کاربری «پلاتینیوم»، خرید ارز ایگو ورس با کمترین کارمزد به میزان 0.2 درصد از حجم سفارش شما انجام می‌شود. در صورت استفاده از ربات معامله‌گر او ام پی فینکس نیز، کارمزد خرید و فروش ارز ایگو ورس 0.1 درصد در نظر گرفته می‌شود.


شما می‌توانید با مراجعه به صفحه «کارمزدها»، کارمزد خرید و فروش ارز ایگو ورس در تمام سطوح کاربری را مشاهده فرمایید.

ارز دیجیتال ایگو ورس چیست؟

ارز دیجیتال ایگو ورس

ارز دیجیتال ایگو ورس (IGU)، توکن بومی پلتفرم ایگو ورس (IguVerse) بوده که یک اپلیکیشن و شبکه اجتماعی بلاک چینی با محوریت به اشتراک‌گذاری محتوای مربوط به حیوانات خانگی است. ایگو ورس موفق شده که از طریق فناوری هوش مصنوعی، حوزه‌های NFT و گیم‌فای (GameFi) را متحول سازد. به این ترتیب، شما با استفاده از اپلیکیشن و ارز دیجیتال ایگو ورس می‌توانید با فعالیت در این شبکه اجتماعی، تولید محتوای مربوط به حیوان خانگی خود و ارتباط با دیگران، موقعیت‌هایی برای کسب درآمد نیز در اختیار داشته باشید.


پروژه ایگو ورس در نظر دارد تا با ادغام یک جامعه و شبکه اجتماعی با بازی‌های درآمدزا (Play-to-Earn / P2E)، انقلابی را رقم زند و به حامیان و علاقه‌مندان به حیوانات خانگی فرصت کسب درآمد ارز دیجیتال، از طریق فعالیت‌های روزمره در شبکه‌های اجتماعی بدهد.


کاربران در اپلیکیشن ایگو ورس چندین بازی ساده (Mini Game) را در اختیار دارند که با بازی‌کردن، توکن‌هایی را متناسب با سطح فعالیت و ویژگی‌های NFT های خود، به‌عنوان پاداش دریافت می‌کنند. علاوه‌بر ارز دیجیتال ایگو ورس، کاربران در این اپلیکیشن به ویژگی‌هایی نظیر کیف پول ارز دیجیتال، صرافی، خرید و فروش دارایی‌های مختلف و . . . دسترسی خواهند داشت. به این ترتیب، خرید و فروش ارز دیجیتال ایگو ورس و تبدیل آن به دارایی‌های دیگر در این اپلیکیشن تسهیل شده است.

وایت پیپر ارز دیجیتال ایگو ورس

در وایت پیپر ارز دیجیتال ایگو ورس آمده که این پروژه در نظر دارد پروتکلی منحصربه‌فرد با ادغام فناوری NFT، یادگیری ماشینی (ML) و هوش مصنوعی (AI) در اختیار کاربران قرار دهد و استانداردی جدید تحت عنوان نسل جدیدی از توکن‌های غیرمثلی (NFT 2.0) را معرفی کند. در اپلیکیشن ایگو ورس، بازی‌ها سازوکار جدیدی پیدا کرده‌اند، تعاملات اجتماعی با کسب درآمد همراه شده و نوآوری‌هایی نظیر “Move-to-Earn” نیز پیاده‌سازی شده‌اند که کاربران از طریق آن، می‌توانند ماموریت‌هایی مثل اشتراک‌گذاری تصاویر حیوانات خانگی خود، غذا دادن و پیاده‌روی با آن‌ها را انجام دهند و پاداش دریافت کنند.


در ادامه وایت پیپر از دیجیتال ایگو ورس، پیرامون تعریف این پروژه نوشته شده که ایگو ورس یک شبکه اجتماعی و بازی بلاک چینی درآمدزا با محوریت حیوانات خانگی است که این قابلیت‌ها را به‌طور همزمان در یک اپلیکیشن گرد هم آورده است.

آینده ارز دیجیتال ایگو ورس

ایگو ورس در دنیای بازی‌های غیرمتمرکز در وب 3 انقلابی رقم زده و توانسته حوزه شبکه‌های اجتماعی و بازی‌های کامپیوتری را با یکدیگر ادغام کند. این ایده بدیع، مردم سراسر دنیا را کنار هم آورده که می‌توانند با فعالیت روزمره خود در شبکه‌های اجتماعی، کسب درآمد هم داشته باشند. چنین پروژه‌ای برای آینده ارز دیجیتال ایگو ورس می‌تواند پتانسیل رشد خوبی را رقم زند.


کاربران در ایگو ورس در ازای تولید محتوای منحصربه‌فرد خود، کسب درآمد می‌کنند و با انجام بازی‌های ساده و گذران وقت با حیوان خانگی خود، پاداش‌های مالی به‌دست می‌آورند که حتی نیازی به دنبال‌کننده (Follower) نیز ندارند. این‌طور که پیدا است، با افزایش تعداد کاربران و بهبود شرایط بازار رمزارزها، آینده ارز دیجیتال ایگو ورس می‌تواند به رشد کارنامه مالی سرمایه‌گذاران خود کمک کند.

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال ایگو ورس

همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد، ایگو ورس طی یک دوره صدور توکن با سقف کل 400 میلیون واحدی عرضه شد و سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال ایگو ورس، توانستند طی چهار دوره فروش در این پروژه اقدام به سرمایه‌گذاری کنند. همچنین سرمایه‌گذاران ایگو ورس در یک دوره پیش‌فروش در مارس 2022 (اسفند 1400)، در این پروژه سرمایه گذاری کردند.


از میان برترین سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال ایگو ورس می‌توان به کمپانی “DWF Labs” اشاره کرد، که وظیفه تامین مالی پروژه و راه‌اندازی فناوری‌های مورد نیاز جهت ایجاد یک پل بین فضای وب 2 و وب 3 برای این پروژه را بر عهده دارد.

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال ایگو ورس

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال ایگو ورس در حوزه‌های فناوری، کسب و کار و تولید محصول سابقه درخشانی دارند و هدف اصلی آن‌ها، پذیرش گسترده وب 3 در سراسر دنیا است. آندری تکاچف، مدیر عامل و هم‌بنیان‌گذار پروژه بوده که یک کارآفرین در حوزه تکنولوژی و از نامزدهای منتخب نشریه فوربز (Forbes) در سال 2019 است.


الکس کالینکف نیز هم‌بنیان‌گذار و مدیر ارشد بازاریابی ایگو ورس با بیش از 6 سال سابقه در صنعت ارزهای دیجیتال است و ویتالی پرووُنتروف هم در پروژه ایگو ورس، در نقش یکی دیگر از بنیان‌گذاران و به عنوان مدیر فروش، سرمایه‌گذار و مشاور مالی فعالیت می‌کند.

سوالات متداول

آندری تکاچف (Andriy Tkachiv)، مدیر عامل و اصلی‌ترین بنیان‌گذار ارز ایگو ورس است.

ارز ایگو ورس طی دوره‌های پیش فروش و فروش عمومی خود در ماه‌های مارس 2022 (اسفند 1400) و جولای 2022 (تیر 1401) وارد بازار ارزهای دیجیتال شد.

شما می‌توانید پس از ایجاد حساب کاربری و تکمیل احراز هویت، ارز ایگو ورس را با کمترین کارمزد در صرافی او ام پی فینکس خریداری کنید.

ایردراپ ارز ایگو ورس در تاریخ 26 اکتبر 2022 (4 آبان 1401) با 1 میلیون واحد IGU انجام شد که به مناسبت راه‌اندازی اپلیکیشن و لیست‌شدن در صرافی‌های متمرکز بود.