ارز بیکری توکن (BAKE) Bakery Token

پایه بازار
undefinedبیکری توکن
تومان
تبدیل

قیمت ارز بیکری توکن

قیمت ارز بیکری توکن

پروتکل بازارساز خودکار غیرمتمرکز بیکری سواپ (BakerySwap) پاداش‌های مختلفی را به کاربران خود ارائه می‌دهد که با افزایش فعالیت کاربران در این پلتفرم، حجم معاملات و متعاقباً قیمت ارز بیکری توکن نیز افزایش پیدا می‌کنند. این پروتکل تحت شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) از ویژگی‌هایی نظیر سرعت بالا و تعامل‌پذیری با دیگر شبکه‌ها برخوردار است. همچنین، قابلیت اجرای قراردادهای هوشمند (Smart Contract) با مزیت کارمزدهای کم باعث جذب کاربران زیادی به ارز بیکری توکن و پلتفرم بیکری سواپ شده است.

ارز دیجیتال بیکری توکن موفق شد بین ده پروژه برتر در پلتفرم لونار کراش (Lunar Crush) جایگاهی را به خود اختصاص دهد که عاملی مثبت برای این پروژه و قیمت ارز بیکری توکن محسوب می‌شود. تعداد تراکنش‌ها و مینت توکن بیکری روز به روز در حال افزایش است و توکن‌های NFT نیز به این پلتفرم افزوده شده‌اند. پلتفرم بیکری سواپ در حال حاضر از دیگر رمزارزها نیز برای پرداخت‌ها پشتیبانی می‌کند و آیتم‌های منحصربه‌فردی را در بازار خود دارد. به‌طور کل، افزایش تعداد کاربران و سطح فعالیت‌های پروژه و همچنین بهبود شرایط کلی بازار رمزارزها در قیمت ارز بیکری توکن تاثیرگذار خواهند بود.

قیمت لحظه ای ارز بیکری توکن

یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت لحظه ای ارز بیکری توکن، میزان فعالیت کاربران در سپرده‌گذاری (استیکینگ / Staking) و ییلد فارمینگ (کشت سود / Yield Farming) ارز دیجیتال بیک (BAKE) است. کاربران از این طریق و افزودن نقدینگی به استخرهای سرمایه بیکری می‌توانند به‌صورت غیرفعال درآمد داشته باشند. این عملیات در بیکری سواپ از طریق انتقال توکن‌های تامین نقدینگی (Liquidity Provider / LP) و قفل‌کردن آن‌ها در استخر سرمایه صورت می‌گیرد که در نهایت کاربر توکن BAKE را به‌عنوان پاداش دریافت می‌کند. افزایش این فعالیت‌ها در بیکری سواپ بر قیمت لحظه ای ارز بیکری توکن تاثیر مثبت می‌گذارد.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت لحظه ای بیکری توکن، بخش NFT این پلتفرم است که به‌دلیل ترکیب (Combo) آیتم‌های مختلف و ارائه محصولات NFT خاص و منحصر به فرد، توجه کاربران زیادی را به‌صورت روز افزون به خود جلب می‌کند.

خرید ارز بیکری توکن

خرید ارز بیکری توکن

خرید ارز بیکری توکن و به‌طور کل ارزهای دیجیتال، تصمیمی است که شما باید شخصاً و بر اساس اصول و منطق خود بگیرید. یکی از دلایل خرید ارز بیکری توکن توسط سرمایه‌گذاران، استفاده از بازار NFT بیکری سواپ و شرکت در رویدادهای عرضه اولیه صرافی‌های غیرمتمرکز (IDO) در این پلتفرم است. در حال حاضر خرید ارز بیکری توکن در صرافی‌های بزرگی چون بایننس (Binance)، گِیت (Gate.io)، پنکیک سواپ (PancakeSwap) و هات بیت (Hotbit) امکان‌پذیر است. ناگفته نماند که قابلیت خرید ارز بیکری توکن در صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس نیز برای کاربران وجود دارد.

همان‌طور که می‌دانید، خرید ارز بیکری توکن و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به‌دلیل نوسانات قیمتی شامل ریسک می‌شود. پیش بینی قیمت آینده ارز بیکری توکن از سوی تحلیل‌گران خوش‌بینانه و مثبت بوده است و توکن BAKE ظاهراً برای یک سرمایه‌گذاری در بلندمدت مناسب است.

خرید ارز بیکری توکن در او ام پی فینکس

چنانچه قصد خرید ارز بیکری توکن در او ام پی فینکس را دارید، ابتدا باید ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل کنید. ثبت نام شما با ارائه یک ایمیل و رمز عبور انجام می‌شود و احراز هویت از طریق ارائه مدارک شناسایی مربوطه تایید و تکمیل خواهد شد. به این ترتیب حساب کاربری شما جهت خرید ارز بیکری توکن در او ام پی فینکس در کمتر از چند دقیقه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

قدم بعدی در خرید ارز بیکری توکن در او ام پی فینکس شارژ حساب کاربری است که می‌توان به دو روش پرداخت از طریق درگاه بانکی (تومان) و یا ارسال رمزارز به کیف پول خود در او ام پی فینکس، این عملیات را انجام داد. سپس، می‌توانید برای خرید توکن BAKE طبق روش‌های زیر عمل کنید:

معامله سریع: جهت ساده‌تر شدن عملیات خرید ارز بیکری توکن در او ام پی فینکس، می‌توانید به بخش «معامله سریع» در صفحه داشبورد مراجعه کنید. در این قسمت یک رمزارز یا تومان را جهت پرداخت انتخاب می‌کنید و ارز دریافتی خود را بیکری توکن قرار می‌دهید. پس از وارد کردن مقدارهای مد نظر خود، تنها کافی است روی دکمه «تبدیل» کلیک کنید تا در کمتر از چند ثانیه خرید ارز بیکری توکن با قیمت لحظه ای بازار برای شما انجام شود.

معامله در بازار: در صورتی که قصد معامله و استفاده از ابزارهای معاملاتی مختلف را برای خرید ارز بیکری توکن در او ام پی فینکس دارید، در صفحه «بازارها» به بخش معامله این رمزارز در لیست رمزارزها رجوع کنید. در این صفحه علاوه‌بر در اختیار داشتن نمودار قیمت لحظه ای بیکری توکن، می‌توانید چهار نوع سفارش خرید برای ارز دیجیتال بیکری توکن ثبت کنید: سفارش بازار (Market)، سفارش محدود (Limit)، سفارش با حد ضرر (Stop Limit) و سفارش حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market).

فروش ارز بیکری توکن

مشابه با عملیات خرید، فروش ارز بیکری توکن در او ام پی فینکس از طریق انجام «معامله سریع» و یا «معامله در بازار» انجام می‌شود. در بخش معامله سریع جهت فروش ارز بیکری توکن، ارز دریافتی خود را تومان و یا تتر (USDT) قرار می‌دهید و برای پرداخت، ارز دیجیتال بیکری توکن را انتخاب می‌کنید. پس از تعیین مقادیر مربوطه، با کلیک بر روی دکمه «تبدیل» فروش ارز بیکری توکن با قیمت لحظه ای و به‌صورت آنی برای شما انجام خواهد شد.

فروش توکن بیکری از طریق معامله در بازارهای او ام پی فینکس نیز، روند مشابه با خرید این رمزارز داشته و از طریق ثبت سفارش‌های فروش در بازار، سفارش محدود، سفارش با حد ضرر و حد ضرر با قیمت بازار صورت می‌گیرد.

کیف پول ارز بیکری توکن

اگر با خرید ارز دیجیتال BAKE قصد نگهداری آن به‌صورت بلندمدت را دارید، بهتر است سرمایه خود را از صرافی‌ها خارج و به یک کیف پول ارز بیکری توکن منتقل کنید. کیف پول ارزهای دیجیتال به دو دسته سخت‌افزاری (سرد) و نرم‌افزاری (گرم) تقسیم می‌شوند.

به‌دلیل پیاده‌سازی ارز بیکری تحت شبکه BEP20 بایننس، می‌توانید یک کیف پول ارز بیکری توکن را انتخاب کنید که از شبکه BSC پشتیبانی می‌کند. در این بین، لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) از بهترین نمونه‌های سخت‌افزاری و تراست ولت (TrustWallet) و اکسودوس (Exodus) از نمونه‌های شناخته‌شده نرم‌افزاری در کیف پول ارز بیکری توکن به‌شمار می‌آیند.

ارز بیکری توکن چیست؟

ارز بیکری توکن چیست؟

بیکری سواپ یک پروتکل دیفای (DeFi) اوپن سورس (Open-Source) تحت شبکه BSC است. این پروژه در نوع خود اولین است و در قالب یک صرافی غیرمتمرکز (DEX)، از مدل بازارسازهای خودکار (AMM) شبیه به صرافی یونی سواپ (UniSwap) استفاده می‌کند. در این صرافی دفتر سفارشاتی وجود ندارد و در عوض از استخرهای سرمایه (Liquidity Pool) برای تکمیل سفارسات استفاده می‌شود. کاربران در این پلتفرم می‌توانند از طریق تامین نقدینگی به کسب درآمد بپردازند و همچنین عملیاتی دیگر مانند ییلد فارمینگ و استیکینگ را برای دریافت پاداش انجام دهند.

یک وجه تمایز مهم بین بیکری سواپ و دیگر صرافی‌های غیرمتمرکز، استفاده از شبکه بایننس به‌جای اتریوم و تبادل توکن‌های BEP20 به‌جای ERC20 است. شبکه اتریوم تراکم بسیار بالایی دارد که موجب کاهش سرعت در پردازش تراکنش‌ها و افزایش کارمزدها می‌شود. طبیعتاً کاربران به‌دنبال کارمزدهای ارزان‌تر جهت استفاده از صرافی‌ها و اپلیکیشن‌ها هستند که پلتفرم بیکری سواپ این شرایط را فراهم کرده است.

به‌علاوه، بیکری سواپ یک بازار NFT را در اختیار کاربران قرار داده و با ارائه یک لانچ‌پد (Launchpad)، قابلیت استفاده کاربران از اپلیکیشن‌های ساخته‌شده تحت شبکه بایننس را ایجاد کرده است. کاربران در کنار خرید NFT، می‌توانند از رویدادهای عرضه اولیه (IDO) در بیکری سواپ نیز بهره‌‎مند شوند.
ارز بیکری یا بیکری توکن (Bakery Token / BAKE)، توکن بومی این پلتفرم است و انجام عملیات و پاداش‌ها در بیکری سواپ از طریق توکن BAKE صورت می‌گیرند.

وایت پیپر ارز بیکری توکن

در وب‌سایت رسمی این پلتفرم، وایت پیپر ارز بیکری به چشم نمی‌خورد؛ اما در وب‌سایت و صفحه رسمی مدیوم (Medium) بیکری سواپ موارد زیر ذکر شده‌اند:
پروژه ارز بیکری توکن رویداد پیش فروش نداشته و تمامی توکن‌ها به‌صورت عادلانه بین کاربران توزیع می‌شوند.
• تیم توسعه دهنده ارز بیکری توکن تنها 1 درصد از توکن‌های فارم‌شده (Farm) را دریافت می‌کنند.
• سپرده‌گذاران توکن BAKE بیشترین پاداش را دریافت می‌کنند و استخر سرمایه BAKE-BNB ده برابر دیگر استخرها به کاربران پاداش می‌دهد.
• اولین بازارساز خودکار در شبکه BSC که استخر سرمایه برای آلت کوین‌هایی نظیر چین لینک (LINK) و پولکادات (DOT) ارائه می‌دهد.
• یکی از اولین صرافی‌ها و بازارسازهای خودکار تحت شبکه BSC بایننس.
• ارائه قابلیت آربیتراژ (Arbitrage) توکن‌های BEP2 و BEP20 بین صرافی بایننس (Binance.com) و صرافی غیرمتمرکز بایننس (Binance DEX).

آینده ارز بیکری توکن

دیدگاه کارشناسان در مورد آینده ارز بیکری توکن متفاوت است. برخی معتقدند که ارز بیکری توکن در هفته‌های آتی به یک سقف قیمتی جدید می‌رسد و دیگران روند نزولی برای قیمت ارز دیجیتال بیکری توکن را پیش‌بینی کرده‌اند. در هر صورت، تا کنون مشکل خاصی در رابطه با عملکرد پلتفرم بیکری سواپ گزارش نشده و قراداد هوشمند این پلتفرم مورد حساب‌رسی (Audit) قرار گرفته است.

به‌طور کل، باید بدانید که انتقال سرمایه به قراردادهای هوشمند عملیاتی پرریسک محسوب می‌شود، چرا که ممکن است خطاهایی به‌وجود آیند که تا کنون دیده نشده‌اند. از سویی دیگر آینده ارز بیکری توکن و به‌طور کل بازار ارزهای دیجیتال، به‌ویژه در سال‌های اخیر، ارتباط زیادی با مسائل مرتبط با اقتصاد کلان پیدا کرده است که بهتر است جهت انجام هرگونه سرمایه‌گذاری، تحقیقات خود را پیرامون این موارد نیز تکمیل کنید.

سرمایه گذاران ارز بیکری توکن

اخیراً در پلتفرم بیکری سواپ کاهش تقاضا از سوی سرمایه گذاران ارز بیکری توکن دیده شده است. در حال حاضر، ارز بیکری توکن در رتبه 426 بازار قرار دارد و الگوریتم‌ها پیش‌بینی کرده‌اند که قیمت ارز بیکری توکن رشدی 100 درصدی را نسبت به قیمت فعلی تجربه خواهد کرد که این مسئله، مستلزم افزایش تعداد سرمایه گذاران ارز بیکری توکن و حجم معاملات این رمزارز است.
تیم این پروژه مشغول مقابله با اثرات تورم جهانی بر قیمت توکن BAKE از طریق تنظیم عرضه آن و پاسخگویی همزمان به تقاضا از سوی سرمایه گذاران ارز بیکری توکن است. این پلتفرم قصد ایجاد قابلیت‌های جدید جهت جذب سرمایه‌گذاران بیشتر دارد.

تیم توسعه دهنده ارز بیکری توکن

تیم توسعه دهنده ارز بیکری توکن و پلتفرم بیکری سواپ تا به‌حال هویت خود را افشا نکرده‌اند و اعتقاد زیادی به آینده سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز (DAO) دارند. رمز ارز بیکری توکن یکی از اجزای اصلی صرافی بیکری سواپ محسوب می‌شود و تیم توسعه دهنده ارز بیکری توکن از کارمزدهای معاملات برای فرآیندهای مدیریتی (Governance) در این پلتفرم استفاده می‌کنند.

سوالات متداول

طبق نوشته وب‌سایت کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap)، بنیانگذار ارز بیکری توکن ناشناخته است که البته این پروژه توانایی خود را در بازار ارزهای دیجیتال ثابت کرده است.

ارز بیکری توکن در سپتامبر سال 2020 (شهریور 1399) تحت شبکه BSC راه‌اندازی شد.

شما می‌توانید از پلتفرم‌های معرفی‌شده در بالا به خرید ارز بیکری توکن بپردازید و یا با ثبت نام و احراز هویت در او ام پی فینکس، از طریق تومان یا تتر ارز بیکری را خریداری کنید.