ارز آدیوس (AUDIO) Audius

پایه بازار
undefinedآدیوس
تومان
تبدیل

ارز آدیوس AUDIO

 

قیمت ارز آدیوس

 

تغییرات قیمت ارز آدیوس به عوامل مختلفی بستگی دارد. آدیوس با بررسی شاخص‌های آنچین و اجرای یک روند مستمر برای عرضه توکن، روش توزیع ارز آدیوس را بهبود بخشیده و باعث جذب کاربران فعال به پلتفرم خود و متعاقباً رشد نرخ ارز آدیوس شده است. یکی از اصلی‌ترین عوامل در تعیین بهترین قیمت ارز آدیوس، ارزش فناوری این پروژه و گسترش فعالیت‌های آن است. قیمت ارز آدیوس به سطح استفاده کاربران و سرمایه‌گذاران آن نیز بستگی دارد و هرچه این پلتفرم از محبوبیت بیشتری برخوردار شود، نرخ ارز دیجیتال آدیوس نیز رشد پیدا می‌کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت ارز آدیوس، میزان سپرده‌گذاری (Stake) نودهای این شبکه و تعداد کاربران این پلتفرم هستند.

 

قیمت لحظه ای ارز آدیوس

 

قیمت لحظه ای ارز آدیوس همانند سایر ارزهای دیجیتال دائماً در حال تغییر است که جزئی از ماهیت بازار کریپتو محسوب می‌شود. این یعنی که نرخ لحظه ای ارز آدیوس ممکن است در یک بازه زمانی کوتاه، به‌شدت متحمل فشار شود یا رشد پیدا کند. از این رو، معامله‌گران هنگام بررسی نمودار لحظه ای قیمت ارز آدیوس جهت ورود به معامله، بهتر است اخبار و عوامل فاندامنتال این پروژه را نیز مورد تحلیل و بررسی قرار دهند. لازم به ذکر است شما کاربران عزیز می‌توانید از طریق نمودار بالا در همین صفحه، قیمت لحظه ای ارز آدیوس به تومان و تتر (USDT) را در اختیار داشته باشید.

 


اما علاوه‌بر تاثیر عوامل سنتی نظیر تمایلات سرمایه‌گذاران بر قیمت لحظه ای ارز آدیوس، میزان ورود و خروج این رمزارز در صرافی‌ها نیز بر نرخ لحظه ای آدیوس تاثیر می‌گذارد. همچنین، میزان خرید و فروش این رمزارز و کاهش و افزایش حجم معاملات و عرضه تقاضای آن، بر قیمت لحظه ای ارز دیجیتال آدیوس تاثیرگذار خواهد بود.

 

خرید ارز آدیوس

 

خرید ارز آدیوس

 

احتمالاً می‌دانید که خرید ارز آدیوس از صرافی‌های ارز دیجیتال مانند بایننس (Binance)، کوکوین (KuCoin) و . . . امکان‌پذیر است؛ اما ممکن است برخی افراد به دلیل زبان متفاوت پلتفرم‌های خارجی و به‌ویژه تحریم‌های موجود، قادر به خرید ارز آدیوس نباشند و یا با چالش‌های زیادی در این مسیر روبه‌رو شوند. از این رو، پیشنهاد می‌شود که عملیات خرید ارز آدیوس را از طریق پلتفرم‌های داخلی معتبر انجام دهید.

 

خرید ارزان ارز دیجیتال آدیوس

 

هولدرهای آدیوس معتقدند که ارتباط این پلتفرم با افراد مشهور در صنعت موسیقی می‌تواند در نهایت منجر به رشد پروژه و قیمت ارز آدیوس شود. از این رو، چنانچه قصد خرید ارزان ارز دیجیتال آدیوس را دارید، بهتر است تا پیش از آغاز بازار صعودی بعدی، سرمایه‌گذاری خود را انجام دهید. همچنین صرافی او ام پی فینکس، شرایط مطلوب را برای شما کاربران فراهم کرده است تا بتوانید با تحلیل قیمت در نمودارها یا بررسی اخبار مرتبط با پروژه، در زمان مناسب به خرید ارزان ارز دیجیتال آدیوس با مبالغی پایین بپردازید.

 

خرید ارز آدیوس در او ام پی فینکس

 

چنانچه قصد خرید ارز آدیوس در او ام پی فینکس را دارید، ابتدا باید حساب کاربری خود را ایجاد و فرآیند احراز هویت را تکمیل کنید. ثبت نام شما تنها با یک شماره تلفن انجام شده و احراز هویت نیاز به ارائه یک کارت شناسایی دارد که در کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود. پس از این مراحل، تنها لازم است تا حساب کاربری خود را از طریق تومان یا تتر (USDT) شارژ کنید و به خرید ارز آدیوس در او ام پی فینکس بپردازید. خرید ارز را می‌توانید طبق روش‌های زیر انجام دهید:

 


معامله سریع: اگر نیازی به تحلیل و بررسی قیمت ارز آدیوس ندارید، می‌توانید فرآیند خرید خود را از صفحه داشبورد در بخش «معامله سریع» پیش ببرید. در این قسمت با انتخاب تومان یا تتر به‌عنوان ارز پرداختی و آدیوس برای ارز دریافتی، مقادیر مربوطه را وارد کرده و سپس با کلیک روی دکمه «تبدیل» خرید ارز آدیوس با قیمت لحظه ای بازار در چند ثانیه برای شما انجام می‌شود.

 


معامله در بازار: اگر برای خرید ارز آدیوس در او ام پی فینکس، نیاز به تحلیل بازار، نمودارها و استفاده از ابزارهای معاملاتی دارید، به صفحه «معامله» این رمزارز در «بازارها» رجوع کنید. در این صفحه نمودار لحظه ای قیمت ارز آدیوس به‌همراه سایر ابزارهای معاملاتی برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید از طریق این 4 نوع سفارش، خرید ارز آدیوس را انجام دهید: سفارش بازار (Market)، سفارش محدود (Limit)، سفارش با حد ضرر (Stop Limit) و سفارش حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market).

 

فروش ارز دیجیتال آدیوس

 

نحوه فروش ارز دیجیتال آدیوس در او ام پی فینکس، مشابه با خرید این رمزارز، از طریق «معامله سریع» و «معامله در بازار» انجام می‌شود. فروش ارز دیجیتال آدیوس از طریق معامله سریع، با وارد کردن آدیوس به‌عنوان ارز پرداختی و تومان یا تتر برای ارز دریافتی صورت می‌گیرد و در نهایت با کلیک روی دکمه «تبدیل»، فرآیند فروش با قیمت لحظه ای آدیوس تکمیل می‌شود.

به همین ترتیب، فروش ارز دیجیتال آدیوس در صفحه «معامله» این رمزارز، از طریق چهار نوع سفارش بازار، سفارش محدود، سفارش با حد ضرر و حد ضرر با قیمت بازار صورت می‌گیرد.

 

کارمزد خرید و فروش ارز آدیوس

 

میزان کارمزد خرید و فروش ارز آدیوس در صرافی او ام پی فینکس، به سطح کاربری شما بستگی دارد. شما با داشتن سطح کاربری «آبی»، برای خرید و فروش آدیوس به میزان 0.0035 درصد از حجم سفارش خود کارمزد پرداخت می‌کنید. شما می‌توانید کارمزد خرید و فروش ارز آدیوس و سایر رمزارزها را با ارتقای سطح کاربری خود به کمترین میزان برسانید.

 


لازم به ذکر است برای برداشت آدیوس در شبکه ERC-20 اتریوم، حداقل برداشت 260 واحد آدیوس و کارمزد آن برابر با 130 واحد آدیوس تعیین شده است. با مراجعه به صفحه «کارمزدها»، می‌توانید جزئیات کارمزد سطوح کاربری مختلف و برداشت رمزارزها را در اختیار داشته باشید.

 

ارز آدیوس چیست؟

 

کارمزد خرید و فروش ارز آدیوس

 

آدیوس (Audius / AUDIO) یک پلتفرم پخش و انتشار آثار موسیقی غیرمتمرکز مبتنی بر فناوری بلاک چین است. هدف اصلی پروژه آدیوس، اعطای کنترل و تسلط بیشتر به هنرمندان و تولیدکنندگان بر آثار آن‌ها است. زمانی که هنرمندان آثار خود را در پلتفرم آدیوس آپلود می‌کنند، می‌توانند نسخه‌های غیر قابل تغییری از آن‌ها ایجاد کنند که امنیت‌شان توسط شبکه‌ای غیرمتمرکز از نودها تامین می‌شود.

 


آدیوس نهادهای واسطه در صنعت موسیقی را از بین برده و ارتباط مستقیمی بین هنرمندان و طرفدارانشان به‌وجود آورده است. هنرمندان مالکیت محض آثار خود را در پلتفرم آدیوس دارند و خودشان تصمیم می‌گیرند که چگونه از آثارشان کسب درآمد کنند. آن‌ها قادرند آثار خود را به‌صورت رایگان در آدیوس عرضه کنند و یا برای محتوای منحصربه‌فرد و ویژه خود، هزینه‌هایی را شامل شوند.

 


ارز آدیوس یک توکن مبتنی بر شبکه ERC-20 اتریوم است که توکن حاکمیتی (Governance) این پلتفرم نیز محسوب می‌شود. همچنین، هولدرهای ارز آدیوس، قابلیت استیک (Stake) یا سپرده‌گذاری این رمزارز را نیز دارند و از این طریق، می‌توانند پاداش‌های ویژه‌ای را در کنار سود سپرده خود دریافت کنند.

 

وایت پیپر ارز آدیوس

 

وایت پیپر ارز آدیوس ماموریت اصلی این پروژه را انتشار و کسب درآمد آزادانه محتوای صوتی برای تمام مردم تعریف کرده است. پروتکل آدیوس هنرمندان، نودهای شبکه و طرفداران موسیقی را در یک سیستم انگیزشی-مالی گرد هم آورده تا تجربه موسیقی، کسب درآمد و پخش آثار را به بهترین شکل ممکن پیاده‌سازی کرده باشد.

 


وایت پیپر ارز آدیوس در سپرده‌گذاری این رمزارز سه قابلیت ویژه نهفته است که شامل تامین امنیت (Security)، دسترسی به ویژگی‌ها و قابلیت‌ها (Feature Access) و مدیریت پروژه (Governance) می‌شوند.

 

آینده ارز AUDIO

 

یکی از دستاوردهای پروژه آدیوس که اثر مثبتی در عملکرد آینده ارز AUDIO گذاشت، ایجاد مشارکت با شبکه اجتماعی تیک تاک (TIK TOK) در سال 2021 بود که طبق آن، محتوای صوتی تیک تاک از طریق شبکه آدیوس به این پلتفرم منتقل می‌شود. طبق یکی از گزارش‌های پیرامون این موضوع، مشخص شد که 75 درصد از کاربران آمریکایی تیک تاک، موسیقی‌های جدید خود را از اپلیکیشن تیک تاک پیدا می‌کنند و این اپلیکیشن، بیش از 730 میلیون نفر کاربر دارد. این مشارکت آدیوس با تیک تاک، منجر به جذب هنرمندان بیشتری به پلتفرم آدیوس شد تا بهتر از گذشته در سطح دنیا شناخته شوند.

 


هم‌بنیان‌گذار پلتفرم آدیوس از برنامه‌های آینده ارز AUDIO، تشکیل مشارکت‌های بیشتر مشابه با تیک تاک خبر داده است و در صورت بالارفتن سطح محبوبیت این پلتفرم، بدون شک آینده ارز AUDIO و این پروژه روشن‌تر خواهد شد.

 

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال آدیوس

 

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال آدیوس، برای نخستین بار در آگوست سال 2018 (شهریور 1396) و طی یک دوره جذب سرمایه با این پروژه آشنا شدند. جذب سرمایه پروژه آدیوس طی پنج مرحله انجام شد و این کمپانی توانست بیش از 16 میلیون دلار سرمایه را از سوی مشارکت‌کنندگان دریافت کند.
علاوه‌بر سرمایه‌گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال آدیوس، این پروژه از گروهی از مشاوران برجسته دنیا نظیر جاستین کان، هم‌بنیان‌گذار پلتفرم توییچ (Twitch)، بینگ گوردون، هم‌بنیان‌گذار کمپانی ای اِی گیمز (EA Games) و تهیه‌کننده شناخته‌شده حوزه موسیقی، دِدماوس (Deadmau5) بهره می‌برد.

 


از بین برترین سرمایه‌گذاران شخصی و حقوقی ارز دیجیتال آدیوس، می‌توان به یک گروه 25 عضوی از سرمایه‌گذاران سازمانی اشاره کرد که در میان آن‌ها، نام‌های شناخته‌ شده‌‌ای نظیر بایننس (Binance)، کوین‌بیس (Coinbase)، پنترا (Pantera Capital)، بلاک‌چنج (Blockchange)، لایت‌اسپید (Lightspeed) و انجل (Angel Investors) به چشم می‌خورند.

 

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال آدیوس

 

در رأس تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال آدیوس، رانیل رامبِرگ، مهندس کامپیوتر از دانشگاه استنفورد، به‌عنوان مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار آدیوس و فارست برونینگ در سمت مدیر محصول آدیوس هستند. این افراد در کنار تیمی متشکل از مهندسان نرم‌افزار، کارآفرینان، کارشناسان بلاک چین و دوست‌داران صنعت موسیقی، تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال آدیوس را به‌وجود آورده‌اند.

 

سوالات متداول

بنیانگذار ارز آدیوس، رانیل رامبرگ و فارست برونینگ هستند.

ارز آدیوس در سپتامبر سال 2019 (مهر 1398) به‌صورت رسمی پا به صنعت ارزهای دیجیتال گذاشت.


شما می‌توانید پس از ایجاد حساب کاربری و احراز هویت، ارز آدیوس را با تومان یا تتر در او ام پی فینکس خریداری کنید.

در حال حاضر ایردراپ ارز آدیوس انجام نمی‌شود و این پروژه هرازگاهی برای هنرمندان بر اساس تعاملات اجتماعی آن‌ها و میزان شنیده‌شدن آثارشان، ایردراپ ارز آدیوس را انجام می‌دهد.