سینگولاریتی نت (AGIX) SingularityNET

پایه بازار
undefinedسینگولاریتی نت
تومان
تبدیل
  • سینگولاریتی نت - تومان 4.34%

    معامله
    56,239
  • سینگولاریتی نت - تتر 7.26%

    معامله
    0.9885

قیمت ارز سینگولاریتی نت

بنیاد سینگولاریتی نت (SingularityNET Foundation)، وظیفه رشد و توسعه این اکوسیستم را بر عهده گرفته است. این سازمان جهت ارتقای سطح کاربردپذیری و قیمت ارز سینگولاریتی نت یا همان توکن AGIX، اکوسیستمی متشکل از ابزارها و اپلیکیشن‌های زیرمجموعه در حوزه‌های دیفای (DeFi)، رباتیک، بازی‌های کامپیوتری، سرگرمی و بایوتکنولوژی به‌وجود آورده که از طریق آن می‌تواند سرمایه مورد نیاز و راهکارهای مد نظر جهت پیشرفت پروژه هوش عمومی مصنوعی (Artificial General Intelligence / AGI) خود را به‌دست آورد.


شبکه سینگولاریتی نت یک درگاه ویژه سپرده‌گذاری یا استیک ارز AGIX نیز دارد که هولدرها در آن با قفل‌کردن سرمایه خود، پاداش دریافت می‌کنند. به‌علاوه، استیک ارز AGIX به تامین امنیت این شبکه و بازار هوش مصنوعی (AI Marketplace) این پلتفرم نیز کمک می‌کند. به این ترتیب، رشد میزان سرمایه قفل‌شده در بخش استیکینگ (Staking) منجر به ارتقای سطح امنیت این شبکه و متعاقباً رشد قیمت ارز سینگولاریتی نت (AGIX) می‌شود. ناگفته نماند که در هفته‌های ابتدایی سال 2023 و هیجانات پیرامون ارزهای هوش مصنوعی، ارز AGIX یکی از بهترین عملکردها را ثبت کرد و قیمت ارز دیجیتال سینگولاریتی نت، تنها طی 24 ساعت بیش از 50 درصد رشد داشت.

قیمت ارز سینگولاریتی نت

قیمت لحظه ای ارز سینگولاریتی نت

ارز سینگولاریتی نت یا AGIX یکی از حیاتی‌ترین عناصر حاضر در این پروژه است، چراکه تمام تراکنش‌های اکوسیستم سینگولاریتی از طریق این رمزارز انجام می‌شوند. در صورت نبود این توکن، فرآیندهای هوش مصنوعی جهت تعامل با سایر سرویس‌ها در شبکه و ایجاد تراکنش، به توکن‌های بومی دیگر پروتکل نیاز خواهند داشت. این شرایط هنگام ادغام سرویس‌ها و فرآیندها برای شبکه به‌شدت طاقت‌فرسا و پیچیده می‌شود. از این رو، تمرکز پروژه بر استفاده از توکن بومی AGIX و تنظیم عرضه آن بوده که رابطه مستقیم با قیمت لحظه ای ارز سینگولاریتی نت دارد.


از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت لحظه ای ارز سینگولاریتی نت، می‌توان به پروتکل مدیریتی (Governance) این شبکه با پشتوانه بنیاد سینگولاریتی اشاره کرد. شعار این سازمان (DAO) «تفویض کنترل و مدیریت سیستم به جامعه سینگولاریتی نت و به همین ترتیب، عملکرد سیستم در راستای منفعت این جامعه» است. از این رو، پاداش فعالیت‌های مختلف در این شبکه از طریق ارز AGIX پرداخت می‌شود.


ناگفته نماند که نمودار قیمت لحظه ای ارز سینگولاریتی نت نیز در بالای همین صفحه در اختیار شما کاربران عزیز قرار دارد. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه «معامله» این رمزارز، علاوه‌بر نمودار لحظه ای قیمت سینگولاریتی نت در تایم فریم‌های 1 روزه، ساعتی و . . . ، از ابزارهای تحلیل تکنیکال ارز AGIX نیز استفاده کنید.

خرید ارز سینگولاریتی نت

خرید ارز سینگولاریتی نت

خرید ارز سینگولاریتی نت در صرافی‌های متمرکز معتبر دنیا نظیر بایننس (Binance)، کوکوین (KuCoin) و همچنین صرافی‌های غیرمتمرکز مانند یونی سواپ (Uniswap) امکان‌پذیر است. اما کاربران ساکن ایران ممکن است هنگام کار با این پلتفرم‌ها دچار چالش‌هایی نظیر زبان انگلیسی صرافی، پیچیدگی فرآیندها و تحریم‌ها روبه‌رو شوند.


از این رو پیشنهاد می‌شود که یک صرافی معتبر داخلی را برای خرید ارز سیگولاریتی نت، البته پس از تحقیقات کامل خود انتخاب کنید.

خرید ارزان ارز سینگولاریتی نت

شما می‌توانید با تحلیل قیمت در نمودارها یا بررسی اخبار مرتبط با پروژه، در زمان مناسب به خرید ارزان ارز سینگولاریتی نت بپردازید. همچنین صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، شرایط خرید ارزان ارز سینگولاریتی نت را برای شما کاربران فراهم کرده است و می‌توانید با استفاده از ابزارهای موجود، بهترین نقطه ورود جهت خرید این رمزارز را پیدا کنید.


شما می‌توانید پس از ایجاد حساب کاربری و احراز هویت خود، با مبالغی پایین به خرید ارز سینگولاریتی نت بپردازید.

خرید ارز سینگولاریتی نت در او ام پی فینکس

اگر قصد دارید ارز سینگولاریتی نت را در او ام پی فینکس بخرید، ابتدا باید یک حساب کاربری ساخته و فرآیند احراز هویت خود را تکمیل کنید. این مراحل با ارائه یک شماره همراه و کارت شناسایی، با حضور کارشناسان واحد مربوطه در کمتر از چند دقیقه انجام شده و حساب کاربری شما جهت خرید ارز سینگولاریتی نت در او ام پی فینکس آماده می‌شود. سپس لازم است از طریق پرداخت تومان از درگاه‌های بانکی و یا ارسال رمزارز مانند تتر (USDT) به کیف پول خود در او ام پی فینکس، حساب کاربری را شارژ کنید و با انتخاب یکی از شیوه‌های زیر، به خرید ارز AGIX بپردازید.


معامله سریع: چنانچه برای خرید رمزارز نیازی به تحلیل تکنیکال و پیداکردن نقطه ورود در نمودار قیمت لحظه ای ارز سینگولاریتی نت ندارید، می‌توانید در صفحه «داشبورد» و در بخش «معامله سریع» خرید توکن AGIX را انجام دهید. در این قسمت، ارز پرداختی را تومان (IRT) یا تتر (USDT) انتخاب کنید و برای ارز دریافتی، توکن AGIX را تعیین کنید و پس از واردکردن مقادیر مد نظر خود، کافی است روی دکمه «تبدیل» بزنید تا سفارش خرید ارز سینگولاریتی نت با قیمت لحظه ای بازار به‌صورت آنی تکمیل شود.


معامله در بازار: اما اگر برای خرید ارز سینگولاریتی نت در او ام پی فینکس، نیاز دارید که ابتدا این رمزارز را با ابزارها و نمودارهای تکنیکال تحلیل کنید و یک قیمت دقیق برای خرید به‌دست آورید، به بخش «معامله» AGIX در صفحه «بازارها» رفته و سفارش خرید ارز AGIX را طبق یکی از این انواع سفارش ثبت کنید: سفارش بازار (Market)، سفارش محدود (Limit)، سفارش با حد ضرر (Stop Limit) یا سفارش حد ضرر با قیمت بازار (Stop Market).

فروش ارز سینگولاریتی نت

نحوه فروش ارز سینگولاریتی نت مشابه با خرید این رمزارز است و از طریق معامله سریع یا معامله در بازارها انجام می‌شود. در بخش «معامله سریع»، ارز پرداختی را AGIX و ارز دریافتی را تومان یا تتر تعیین و مقادیر مربوطه را وارد کنید. سپس با کلیک روی «تبدیل»، سفارش فروش ارز سینگولاریتی با قیمت لحظه ای برای شما ثبت و تکمیل خواهد شد.


به همین ترتیب در صفحه «معامله» این رمزارز، می‌توانید برای فروش ارز AGIX با قیمت دقیق و دلخواه خود، یکی از سفارش‌های بازار، محدود، حد ضرر یا حد ضرر با قیمت بازار را ثبت کنید.

کارمزد خرید و فروش ارز سینگولاریتی نت

کارمزد خرید و فروش ارز سینگولاریتی نت و سایر ارزهای دیجیتال در او ام پی فینکس، بر اساس سطح کاربری شما تعیین می‌شود. برای مثال در سطح کاربری «پلاتینیوم»، خرید ارز سینگولاریتی نت با کمترین کارمزد در سطح 0.0035 درصد از حجم سفارش شما انجام می‌شود.


لازم به ذکر است کارمزد خرید و فروش ارز سینگولاریتی نت از طریق ربات معامله گر او ام پی فینکس، 0.1 درصد در نظر گرفته می‌شود و فعال‌سازی ربات معامله‌گر شامل هیچ هزینه‌ای نمی‌شود. با مراجعه به صفحه «کارمزدها»، کارمزد خرید و فروش ارز سینگولاریتی نت در تمام سطوح کاربری را مشاهده فرمایید.

ارز سینگولاریتی نت چیست؟

ارز سینگولاریتی نت چیست؟

ارز سینگولاریتی نت با نماد AGIX، توکن بومی شبکه سینگولاریتی است و کاربردهای مختلفی در این پلتفرم دارد. از میان موارد استفاده توکن AGIX می‌توان پرداخت تراکنش‌ها، رأی‌دهی در امور مدیریتی (Governance) و استیکینگ را نام برد. اما نخستین و اصلی‌ترین کاربرد ارز سینگولاریتی نت، پرداخت هزینه خدمات و محصولات هوش مصنوعی در بازار سینگولاریتی است. از آن جایی که ارز سینگولاریتی نت یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 اتریوم است، توسعه‌دهندگان می‌توانند ارزهای دیجیتال خود در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) این شبکه را به توکن AGIX تبدیل کنند. ارز سینگولاریتی نت در ابتدا تنها با یک بلاک چین سازگار بود؛ اما امروزه با چندین شبکه بلاک چین نظیر کاردانو (Cardano / ADA) پالیگان (Polygon / MATIC) و بایننس اسمارت چین (BSC / BNB) نیز سازگاری دارد.


سینگولاریتی نت در واقع یک بازار غیرمتمرکز هوش مصنوعی است که با بهره‌بری از فناوری بلاک چین، قابلیت دسترسی به الگوریتم‌ها و اپلیکیشن‌های گوناگون را ایجاد کرده است. هدف اصلی این پروژه ساخت یک پلتفرم هوش عمومی مصنوعی (Artificial General Intelligence / AGI) است که قابلیت‌هایی فراتر از انتظار داشته باشد. همچنین توسعه‌دهندگان شبکه‌های اتریوم و کاردانو نیز، قادرند تحت این پلتفرم به ساخت اپلیکیشن و تولید محصولات خود بپردازند.

وایت پیپر ارز سینگولاریتی نت

وایت پیپر ارز سینگولاریتی نت در مورد اکوسیستم این پروژه نوشته که قصد ساخت یک پلتفرم تکامل‌یافته از فناوری هوش عمومی مصنوعی (AGI) را دارد و این شبکه همچنین، اکوسیستمی از سازمان‌های مختلف را ایجاد خواهد کرد که متشکل از سرویس‌های متنوع هوش مصنوعی با به‌کارگیری ارز دیجیتال AGIX باشد. طراحی این سازمان‌ها از طریق چندین بازار عمودی در حوزه‌های دیفای، رباتیک، بایوتک، بازی و سرگرمی و . . . با بهره‌گیری از هوش مصنوعی در سطح سازمانی صورت می‌گیرد.


در بخش دیگری از وایت پیپر ارز سینگولاریتی نت عنوان شده که این شبکه برای کمپانی‌هایی که هدف آن‌ها «تبدیل یک استارت‌آپ به یک نهاد مستقل، موفق و تماماً غیرمتمرکز» است، در قالب یک شتاب‌دهنده (Incubator) عمل کرده و به آن‌ها راهنمایی‌ها، تخصص و سرمایه مورد نیاز را ارائه می‌دهد.

آینده ارز AGIX

همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره شد، هدف اصلی پروژه سینگولاریتی نت، ایجاد یک سیستم هوش عمومی مصنوعی (AGI) است که شرح وظایف محدود و از پیش تعیین‌شده نداشته باشد. امروزه شاهد پیشرفت هوش مصنوعی در فناوری‌های مختلف هستیم و ادغام آن با بلاک چین، یک اقدام راهبردی فوق‌العاده توسط پلتفرم سینگولاریتی نت محسوب می‌شود. زمانی که این پروژه وارد فاز دوم (Phase Two) خود شد، سطح تمرکززدایی (Decentralization) خدمات هوش مصنوعی آن ارتقا یافت و جهت توسعه شبکه‌های لایه 2 (Layer-2) خود، به بلاک چین‌های اتریوم و کاردانو مهاجرت کرد. چنین روند توسعه و پیشرفتی، آینده ارز AGIX را تا حد زیادی امیدوارکننده نشان می‌دهد.


بسیاری از کارشناسان این حوزه معتقدند که ساخت یک سیستم جامع هوش عمومی مصنوعی، سال‌ها و شاید دهه‌ها زمان ببرد؛ چراکه با چالش‌های فنی و اخلاقی زیادی همراه است. با این حال، پروژه سینگولاریتی نت قصد غلبه بر این موانع از طریق محیط آموزشی فراگیر خود دارد. از برآیند تمام این موارد، واضح است که سینگولاریتی به‌شدت در تلاش است تا برترین بلاک چین و ارز دیجیتال هوش مصنوعی در صنعت رمزارزها باشد و کاربران سراسر دنیا را به آینده هوش مصنوعی نزدیک‌تر کند. از این رو می‌توان گفت که آینده ارز AGIX و عملکرد این پروژه در درازمدت و با تکامل فناوری هوش مصنوعی، روشن خواهد بود. ناگفته نماند که انجام هرگونه سرمایه‌گذاری، نیاز به تحقیقات شخصی به‌طور کامل و تصمیم‌گیری طبق صلاحدید فرد دارد.

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز AGIX

سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز AGIX، شاهد 6 دوره جذب سرمایه برای پروژه سینگولاریتی نت بودند که در مجموع این رویدادها، سینگولاریتی موفق به جذب 66 میلیون دلار سرمایه شد. آخرین دوره جذب سرمایه این کمپانی نیز، به تاریخ 19 می 2022 (22 اردیبهشت 1401) بر می‌گردد.


از میان برترین سرمایه گذاران شخصی و حقوقی ارز AGIX می‌توان کازماس ونچرز (Kosmos Ventures)، فاندامنتال لبز (Fundamental Labs)، زیراث ای آی (Zeroth.AI)، الیزابت هانکر، آلفا سیگما کپیتال (Alpha Sigma Capital) و ال دی ای کپیتال (LDA Capital) را نام برد.

تیم توسعه دهنده ارز AGIX

در صدر تیم توسعه دهنده ارز AGIX ، بن گوئرتزل به‌عنوان بنیان‌گذار، مدیر عامل و متخصص ارشد پروژه سینگولاریتی نت قرار دارد؛ دیوید هانسون هم‌بنیانگذار سینگولاریتی نت و جنت آدامز در سمت مدیر ارشد عملیاتی پروژه فعالیت می‌کنند. همچنین در کنار سایر اعضای تیم توسعه دهنده ارز AGIX، ماریو کاسیراگی به‌عنوان مدیر عملیات رمزارزی شبکه سینگولاریتی نت مشغول به کار است.

سوالات متداول

بنیانگذار ارز سینگولاریتی نت، دکتر بن گوئرتزل (Dr. Ben Goertzel) نام دارد.

ارز سینگولاریتی نت در ابتدای سال 2018 وارد بازار شد و در سال 2021، این پلتفرم اعلام کرد که توکن‌های AGI را با توکن جدید AGIX جایگزین می‌کند.

شما می‌توانید پس از ساخت حساب کاربری و تکمیل احراز هویت، ارز سینگولاریتی نت را در صرافی او ام پی فینکس خریداری کنید.

تاکنون ایردراپ ارز سینگولاریتی نت انجام نشده و رویدادی تحت این عنوان اجرا نشده است.