تحلیل ارز دیجیتالتحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل لونا، مشاهده نمودار و آخرین تحلیل های تکنیکال LUNA

تحلیل لونا به عنوان یکی از رمزارزهای محبوب بازار که سرمایه‌گذاران زیادی را به خود جذب کرده، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. لونا رمز‌ارزی با قابلیت انتقال همتا به همتا است که کاربردهای کلیدی متنوعی را به کاربران ارائه می‌دهد. توکن ترا که لونا نامیده می‌شود برخلاف ارزهای دیجیتال دیگر نظیر بیت کوین، مانند یک دارایی برنامه‌ریزی شده عمل می‌کند. این توکن مشکلات سرعت، مقیاس‌پذیری و دسترسی را برای کاربران حل می‌کند.

یکی دیگر از مزایا، اعطای جوایز به لطف پروتکل DPoS است. همچنین لونا برای پایدار کردن قیمت ارز لونا کلاسیک، پروتکل‌هایی را به منظور سوزاندن دارایی اجرا می‌کند تا مانع ایجاد تورم قیمتی شود. سیستم حکومتی دموکراتیک از دیگر مزیت‌های پروژه جدید محسوب می‌شود که طبق آن، صاحبان LUNA می‌توانند با رای خود بخشی فعال از آینده پروژه باشند. افزون بر آن، لونا از اکوسیستم جذابی برخوردار است و بسیاری از موفقیت‌های بلاک چین به دلیل تعداد پروژه‌هایی است که می‌تواند جذب کند. مواردی که به آن اشاره شد، سرمایه‌گذاری در رمزارز لونا را برای سرمایه‌گذاران جذاب کرده‌است.

با وجود مزیت‌های زیاد پروژه ترا و رمزارز لونا، اما این ارز دیجیتال نیز از نوسانات بازار در امان نیست. بنابراین لازم است که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران علاقه‌مند به خرید و فروش آن، قبل از هر تصمیمی به تحلیل و بررسی دقیق آینده LUNA بپردازند. ضرورت بررسی دقیق قیمت لونا و عوامل تاثیرگذار بر روند حرکت آن باعث شد تا صرافی او ام پی فینکس، صفحه‌ای را برای ارائه تحلیل‌های گوناگون لونا همچون تحلیل تکنیکال، تحلیل آنچین، فاندامنتال و تحلیل احساسات بازار و همچنین واکاوی داده‌های کلان اقتصادی تاثیرگذار بر قیمت این رمزارز اختصاص دهد.

نمودار تحلیل تکنیکال لونا

الهه سیدان

من الهه سیدان هستم، فارغ‌التحصیل رشته حسابداری و دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی. با توجه به رشته تحصیلم، به اقتصاد علاقه زیادی دارم و از سال ۹۲ در عرصه اقتصادی به‌عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بودم. بازار کریپتو به عنوان صنعتی نوپا به دلیل کارکردهای گسترده‌ و فرصت‌های مالی که در اختیار جوامع قرار می‌دهد، به تدریج توجه من را جلب کرد و باعث شد به این بازار جدید مالی علاقه‌مند شوم. در حال حاضر حدود ۵ سال است که محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم و امیدوارم بتوانم نقشی موثر در ارائه به موقع اطلاعات و اخبار این حوزه مالی به علاقه‌مندان دنیای ارز دیجیتال داشته‌باشم.

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا